2 diena

14 Aug

Ir 14. augusts. Otrdiena. Otrā diena apmaiņas projektā „WTF”.

Diena iesākās nemierīgi, nedaudz miegaini, bet forši. Nemierīgi tādēļ, ka naktī esošā negaisa dēļ no rīta elektrības un ūdens padeve bija traucēta… bet par prieku visiem, satraukums nebija ilgs un beidzot visi tikām dušās. 😀 Rītu sākām ar zaļāskomandas sagatavotajām sportiskajām aktivitātēm skautu mājas pagalmā… Var teikt, ka nelielais miega daudzums, kas uzņemts naktī un karstais laiks neļāva pilnībā izpildīt sarežģitos Eduarda uzdevumus!

Šodienas ieraksts kādā no jauniešu kabatas tviteriem: „ļaunākais, kas varētu notikt – sviedru lāsēm mostoties saprast, ka dušā nav ūdens!”  Un tas arī notika… Saule, mēs Tevi mīlam arī tad, kad nav  ūdens!

Turpinājumā bija garšīgas brokastis, satikšanās kondicionētajā (!!!) konferenču zālē un dienas plāna pārrunāšana, kā arī bija iespēja noskatīties gruzīnu puišu deju paraugdemonstrēšanā.

Romāna un Agneses vadītie workshopi jeb domāšanas darbnīcas (paldies viņiem par interesantajām nodarbībām) bija par tēmu: jauniešu aktivitātes, pasākumi un problēmas to rīkošanā GE un LV. Secinājumi:

Jauniešu pasākumu rīkošanu ierobežo- finanšu trūkums, nepietiekamais atbalsts un sapratne no sponsoru puses, pašvaldības/valdības nesapratne, jauniešu pasivitāte, intereses trūkums, mērķgrupas neieinteresētība, padošanās jau sākumā vai sastopoties ar grūtībām, u.c.

Kā to risināt? Jauniešiem radās dažas idejas: veidot „atvērto durvju” dienas, jauniešiem interesantas brošūras, KISS- keep in simple and stupid, pēc iespējas konkrētāku informāciju- FAQ, un citas idejas! Tika risināts un domāts arī par citām ar jauniešiem un pasākumiem saistītām tēmām.

Šodien devāmies arī pastaigā uz Rustavi. Precīzāk sakot, uz money exchange… 😀 Gājiens bija SATRIECOŠI silts un galvas karsējošs! 🙂 …Un izrādās, ka Iveta jau ir piedzimusi bez cepures galvā…

PAMĀCĪBA: No Slovākijas Republikas brīvprātīgais Gruzijā, mums izstāstīja, kā sadraudzēties ar vietējām tirgus tantēm, pārdevējiem  un citiem vietējiem tirgoņiem. Sadraudzēšanās vajadzīga dēļ tā, lai pirkumus būtu iespējams arī viņam iegādāties par tā patieso cenu. Sadraudzību iespējams panākt, uzaicinot šos cilvēkus uz vakariņām un vīnu.

ŠODIENAS ATKLĀJUMS: Uldis ne tikai dejo, bet arī dzied un spēlē ģitāru. (You make me so … HOT!)

TERĒZES ATKLĀJUMS: Vārīta kukurūza ir ļoti garšīga + tās ēšanai ir jāizmanto īpaša stratēģija!

+ vēl viens atklājums: ja tu neredzi sevi spogulī jau 2 dienu, tu arvien mazāk uztraucies par savu izskatu un frizūru… 😀

Veiksmi visiem, kuri izlasīja šo ierakstu līdz galam!

Šobrīd ar Ivetu cītīgi gatavojamies „WTF Idol” un nav laika ko vairāk uzrakstīt, tādēļ see ya!

P.S. Dzirdēju, ka Romāns šodien naktī pagalmā diedāšot „You`re beautiful” un gaidīšot ko īpašu.

P.S.S. Policijai nepatīk, ka Iveta čiepj granātābolus!

P.S.S.S. Uldis saka paldies tam cilvēkam, kurš salaboja viņa gultu…

THINK DEEPER!

SVEICIENS CĒSĪM!

2 Responses to “2 diena”

  1. Jūsu mūžīgai fans. August 14, 2012 at 8:01 pm #

    Izskatās, ka saule jūs mīl, Gruzija jūs mīl un uzminiet, kas vēl jūs mīl? Tieši tā- Cēsis. Prieks un smaids, ka jums iet labi, ļoti labi, ka viss notiek un jūs daudz gūstat un ņemat. Ir jauki lasīt, sekot līdzi, kā jums iet, tādēļ, lūdzu, nepiemirstiet nevienu dienu iemest šeit ko jauku.
    Jautru-priecīgu-smaidīgu-siltu-kondicionieriem piepildītu-elektrības un ūdens aplaimotu-un patīkamu projektu!

  2. Laima Zariņa (@laima_) August 14, 2012 at 8:20 pm #

    Izskatās, ka jums tur iet tiiik forši! :)) Mums te ir tieši tik silts, ka jāsēž džemperī un vilnas zeķēs 😀 Veiksmīgas un tik pat jautras arī turpmākās dienas! :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: