1. diena

13 Aug

Esam veiksmīgi piezemējušies Gruzijā, ir beidzot pienācis tik ļoti gaidītais notikums – pieredzes apmaiņa Gruzijā Rustavi. Ceļš bija garš, bet jautrs – tika tvītots gan Twiterī gan mūsu orģinālajā tvītošanas kladītēs, tika dziedāts, jokots un arī smiets. 🙂

Rustavi pilsētā nonācām sešos no rīta. Kamēr iekartojāmies, pulkstens jau bija septiņi rītā un tas nozīmēja, ka līdz brokastīm ir divas stundas. Kādi no jauniešiem nolēma negulēt un baudīt Rustavi pilsētu rīta agrumā, atklājot persikus, negatavus granātābolus un veselu šķūni ar arbūziem, bet otra daļa jauniešu devās pagulēt, lai būt spēks pirmās dienas aktivitātēm. Dienas beigās bija grūti pateikt, kuri bija lielāki ieguvēji – tie, kuri negulēja nemaz vai tie, kuri nedaudz pagulēja, jo naksnīgajā dziedāšanā otrā stāva terasē piedalījās visi.

Ar Gruzīnu jauniešiem  ir viegli komunicēt, jaunieši sadraudzējās ātri. Pirmās dienas aktivitātes bija ar mērķi sapazīstināt jauniešus savā starpā, iemācīties citam cita vārdu, kā arī vienkārši – jauki pavadīt dienu.

Loģiska un neizbēgama aktivitāte bija ūdens balonu cīņas, kas bija patīkama veldze ļoti karstajā dienā. Izbeidzoties baloniem, risinājums tika atrasts – dārza laistītājs. Droši vien nekļūdīšos, ja teikšu, ka sauss nepalika neviens, arī projekta koordinatore Gruzijas organizācijā Liene tika vekli atrasta otrās ēkas telpās un nogādāta zem ūdens šaltēm!

 

Vakarā, kad katras valsts jaunieši tikās atsevišķi, lai izvērtētu dienas aktivitātes, Cēsu jaunieši azina, ka viņi ir priecīgi, ka Gruzijas jaunieši ir aktīvi un labprāt iesaistās aktivitātēs. Jaunieši arī pauda atziņu, ka bija forši darīt jocīgas un bērnišķīgas lietas, lai sadraudzētos.

Esmu priecīga, ka mēs esam veksmīgi nokļuvuši galā un visi esam veseli!

 

Paldies mājiniekiem, kas par mums tur īkšķus, labās domas var sajust tūkstošiem jūdžu attālumā!!!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: