Seko līdzi Cēsu jauniešu gaitām Gruzijā

9 Aug

Jauniešu apmaiņas projekts „Welcome to friendship”, kuru realizē Cēsu jaunieši sadarbībā ar Cēsu Pieaugušo izglītības centru un Cēsu novada pašvaldību ar Programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu, ir sācies!

11 Cēsu jaunieši jau šo svētdien, 12. augustā, dosies uz Gruziju, Rustavi pilsētu, lai tiktos ar 12 gruzīnu jauniešiem. Kopīgi tiks realizētas dažādas aktivitātes, piemēram, tiks diskutēts par jauniešu aktivitāti Latvijā un Gruzijā, notiks pieredzes apmaiņa saistībā ar jauniešu pasākumiem, to organizēšanu. Tāpat tiks realizēta „Jauniešu diena” Gruzijas bērniem un jauniešiem, kā arī jaunieši kopīgi centīsies atrast veidu un metodes, kā un motivētu citus jauniešus būt aktīviem un iesaistīties, veicināt pašiniciatīvu.

Jauniešu aktivitātēm, pasākumiem un projekta norisei ir iespējams sekot līdzi jebkuram interesentam, apmeklējot projekta blogu: www.welcometofriendship.wordpress.com vai twitter.com @WTF_project, kur katras dienas noslēgumā tiks publicēti interesanti video un foto.

Cēsu novada Jauniešu dome aicina arī citus jauniešus būt aktīviem, drosmīgiem un realizēt savas idejas!

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada Jauniešu domes priekšsēdētāja

Terēze Elpere,

Tereze.elpere@gmail.com

+371 29252126

09.08.2012.

“Šis projekts tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: